Grywalizacja dla handlowców

Grywalizacja dla handlowców

Jesteś menedżerem sprzedaży i mierzysz się z niezadowalającą aktywnością swoich handlowców?

Nie masz pewności, że cel biznesowy w następnych miesiącach zostanie “dowieziony”?

Uważasz, że większość szkoleń nie działa długofalowo, a wdrażanie wiedzy nie jest łatwym procesem?

Możemy Ci pomóc.

Spotkajmy się!

Umówmy się na spotkanie, w trakcie którego wspólnie zastanowimy się, na ile faktycznie wdrożenie grywalizacji w Twoich siłach sprzedaży ma sens. Zazwyczaj spotykamy się z szefami sprzedaży lub menedżerami wsparcia sprzedaży, którzy:

  • Nie są zadowoleni z dotychczasowych wyników sprzedaży
  • Borykają się z problemem jakości pracy handlowców (nie planują spotkań z wyprzedzeniem, nie mają pomysłu na ich przebieg, nie dokonują skutecznej kwalifikacji klientów, brakuje im dobrych nawyków)
  • Mierzą się z wdrażaniem wiedzy produktowej lub “miękkiej” po szkoleniach
  • Chcą wprowadzić nowy produkt, przeprowadzić proces onboardingowy, wdrożyć standard pracy z leadami    Administratorem Twoich danych osobowych jest Sales Pistols Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dalej my. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes, który posiadamy w tym, aby odpowiedzieć na powyższe zgłoszenie, a następnie – w zależności od potrzeb – podjąć dalsze działania zgodnie z Twoim życzeniem. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do podjęcia przez nas działań zgodnie z Twoim życzeniem. Jesteśmy uprawnieni do przekazania Twoich danych osobowych: podmiotom przetwarzającym – firmom, którym zlecamy czynności wymagające przetwarzania danych, np. utrzymanie strony internetowej; innym odbiorcom danych – o ile wynika to z przepisów prawa lub jest niezbędne do podjęcia działań zgodnie z Twoim życzeniem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na powyższe zgłoszenie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Kajetan IżyckiSpotkajmy się!